На Рахівщині посадовці незаконно виділили земельні ділянки вартістю понад 1 млн грн

Кримінал  25 квітня 2017 року, 13:12 495

Тячівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами одного з районних підрозділів Держкомзему при виділенні земельних ділянок (ч. 2 ст. 364 КК України)

Встановлено, що всупереч вимог Земельного та Лісового кодексів України, у власність громадянам незаконно передано земельні ділянки загальною площею близько 3 га вартістю понад 1 млн. грн., для ведення особистого селянського господарства. У той час, як ці земельні ділянки перебували у постійному користуванні одного з державних лісогосподарських підприємств, яке не надавало згоду на їх відчуження, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпаття.

Тим паче, що розпорядження землями лісового фонду належить виключно до компетенції Кабінету Міністрів України. Відтак, протиправними діями посадовців державі завдано значної матеріальної шкоди.

Наразі триває досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні, проведення якого місцевою прокуратурою доручено слідчим органів поліції.  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0