У Рахові 19-річний мотоцикліст врізався металеву опору: молодик в реанімації
![У Рахові 19-річний мотоцикліст врізався металеву опору: молодик в реанімації У Рахові 19-річний мотоцикліст врізався металеву опору: молодик в реанімації](https://pmg.ua/static/content/thumbs/646x480/b/bb/usn7l2---c323x240x50px50p-up--12c5af36f769ba3c2cb90ff4673adbbb.png)
Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння задокументовано в Мукачівському, Рахівському, Виноградівському, Берегівському районах.
ВІДЕО ДНЯУ м. Рахові сьогодні близько третьої години ночі сталася ДТП із тяжкими наслідками. 19-річний місцевий житель, керуючи незареєстрованим мотоциклом марки «Мustаng» потужністю 150 куб.см, не впорався з керуванням і врізався в металеву опору електричного стовпа. Внаслідок зіткнення юнак опинився в реанімації, стан його залишається тяжким, – стверджує відділ комунікації поліції Закарпатської області.
За даним фактом поліція розпочала розслідування, за попередньою інформацією водій мотоцикла перебував у стані алкогольного сп’яніння. Обставини нічної атопригоди з’ясовують слідчі.
РекламаУ поліцію Виноградівщини ввечері надійшло повідомлення про те, що в селі Теково їздить білий «Меrсеdеs Sрrіntеr», водій якого перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Прибувши в село, наряд групи швидкого реагування зупинив даний автомобіль, яким керував житель села Боржавське Виноградівського району. Драгер виявив у нього 2,4 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення, а машину передали доньці водія.
У тому ж Текові вже за кілька хвилин правоохоронці зупинили мопед марки «Деltа», водій якого не мав захисного шолома і водійського посвідчення. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Відмедосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності двох свідків склали відповідний адмінпротокол.
РекламаДвох нетверезих водіїв спіймали мукачівські ГШРівці. У селі Ключарки пізно ввечері зупинили автомобіль «ВАЗ 21099», водій якого не був пристебнутий паском безпеки. Керував машиною місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Його доставили до районної лікарні, де виявили 1,78 проміле алкоголю. На підставі висновку лікаря було складено відповідний адмінпротокол.
У селі Великі Лучки удосвіта працівники поліції зупинили автомобіль марки «Rеnault Кangoо», водій якого теж не був пристебнутий паском безпеки. За кермом перебував житель села Нове Давидково Мукачівського району, який був у стані алкогольного сп’яніння і не пред’явив водійського посвідчення. Під час медосвідчення в районній лікарні у нього виявили 1,70 проміле алкоголю.
У м. Берегові післяобідньої пори поліцейський наряд зупинив автомобіль «ВАЗ-21114», водій якого не включив поворотник під час маневру повороту. Керував автомобілем місцевий житель, який мав ознаки алкогольного сп’яніння. Під час медосвідчення в лікарні у нього виявили 2,3 проміле алкоголю. Від правопорушника вилучили водійське посвідчення, машину затримали на штрафмайданчик.
РекламаУсі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП(Керування в стані алкогольного сп’яніння) буде направлено в суд для прийняття остаточного рішення.