В Ужгороді біля вокзалу 30-річний закарпатець побив чоловіка і зґвалтував в кущах його жінку

Кримінал  4 вересня 2017 року, 20:23 5750

За погодженням з процесуальним керівником Ужгородської місцевої прокуратури ужгородцю повідомлено про те, що він підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 152 КК України – зґвалтування, тобто статеві зносини, із погрозою застосування фізичного насильства щодо потерпілої особи та її близьких осіб.

30-річний закарпатець вже мав проблеми із Законом: засуджувався за крадіжки, але належних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний злочин.

Зокрема, прийшовши на подвір’я 39-річної жінки в м. Ужгород, що поряд із залізничними коліями, наніс серію ударів руками по тілу та голові її чоловіку, а саму жінку, відтягнувши в сторону, зґвалтував, – стверджує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Незважаючи на те, що під час досудового розслідування чоловік щиро розкаювався та сприяв слідству, санкція статті (ч. 1 ст. 152 КК України – зґвалтування) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 5