Кримінал   • 31 березня 2018 року, 08:227771 ВІДЕО

Резонансне вбивство у Мукачеві: продовження шокуючої історії

Розглянути питання стосовно продовження запобіжного заходу повинні були ще 29 березня, але через те, що на судове адвокат головного підозрюваного не з’явилася, суд перенесли на 30 березня.

Сторона захисту обвинуваченого просила відмовити у клопотанні слідчого про продовження тримання під вартою обвинуваченого строком на 60 діб. Аргументували свою позицію відсутністю проведення слідчих дій над підозрюваним. Підтвердив слова адвоката і сам підозрюваний.

Проте, суддя порекомендувала звернутися до суду із невдоволенням щодо роботи слідчої групи. Суддя прийняла до уваги наведені матеріали слідства та свідчення потерпілої та обвинувачуваного.

Читайте також:  Вночі у Мукачеві жорстоко вбили чоловіка

Та після обговорення в нарадчій кімнаті, суд виніс рішення, яким продовжив підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на 2 місяці, а саме до 29 травня.

Таке рішення ухвалили через великий обсяг необхідних експертиз. Пані Клара – мати померлого, сподівається, що за два місяці слідство матиме всі необхідні матеріали, які сприятимуть справедливому рішенню.Більше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів