Кримінал   • 26 квітня 2018 року, 09:54597

Директора медичного коледжу знову відсторонили від роботи

Департаментом охорони здоров’я Закарпатської ОДА задоволено подання прокуратури області про відсторонення директора Закарпатського базового державного медичного коледжу на час судового розгляду справи, щодо несвоєчасного подання без поважних причин Е-декларації (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП).

Так, за порушення вимог антикорупційного законодавства, співробітниками УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ Національної поліції України складено протокол, щодо директора Закарпатського базового державного медичного коледжу, який всупереч Закону України «Про запобігання корупції» не подав у встановлений строк декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Відтак, прокуратура Закарпатської області, з метою забезпечення безперешкодного розгляду цього протоколу, звернулась до Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА з поданням про відсторонення посадовця від виконання покладених на нього обов’язків на період судового розгляду, яке відразу задоволено.

Нагадаємо, влітку цього ж директора затримали при одержанні хабара. Він вимагав кошти за вирішення питання про зарахування абітурієнтки на навчання у очолюваний ним ДНЗ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів