Кримінал   • 1 червня 2018 року, 19:311487

Закарпатський підприємець заплатив майже півтора мільйона гривень за бухгалтерські махінації

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, завдяки злагодженим діям співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області фізична особа-підприємець, яка ухилилась від сплати податку на додану вартість та інших платежів, відшкодувала бюджету більше 800 тис грн завданих збитків, а також більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені.

В рамках розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків (ч.1 ст. 212 КК України), встановлено, що фізична особа-підприємець, яка займається діяльністю у сфері оптової торгівлі товарами господарського призначення ухилилася від сплати податків у значних розмірах, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Зокрема, у період січня 2015 р. – грудня 2017 р. підприємець умисно ухилився від сплати податків на суму більше 800 тис грн, невідображаючи в повному обсязі по бухгалтерському та податковому обліках, суми фактично отриманих готівкових коштів від реалізації товарів на території України.

Відтак, завдяки злагодженим та скоординованим заходам податкової міліції, до бюджету відшкодовано більше 800 тис грн завданих збитків, а також більше 600 тис грн фінансових санкцій на пені. У зв’язку з цим, на підставі ч.4 ст.212 КК України, до суду надіслано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів