Порізане обличчя, все тіло у крові: мати розповіла про моторошне вбивство її сина

Кримінал  16 червня 2018 року, 09:41 21715 ВІДЕО

15 червня у Мукачівському міськрайонному суді розпочалося слухання по суті кримінальної справи щодо жорстокого вбивства 27-річного Михайла Глеби. Минуле засідання суду було підготовчим.

Вчорашнє – вже по суті, коли сторона обвинувачення і захисту приводять власні позиції. Сторона обвинувачення відповідно до с. 349 КПК України запропонувала встановити порядок дослідження доказів.

Всі учасники судового процесу із запропонованим порядком погодилися. Слухання розпочали із допиту потерпілої, Клари Глеби, матері загиблого.

Читайте також:  Ряд експертиз вказують на причетність підоздрюваного до вбивства – адвокат родини Глеба

Під час слухання потерпіла повідомила, що із жовтня помітила, що її син змінився, був чимось схвильований. Два місяці жінка не знала, чим викликаний такий стан юнака. Лише з окремих ситуацій могла здогадуватись, що сину загрожує небезпека. 

4 січня, за ніч до загибелі, Михайло Глеба під час відвертої розмови зізнався матері, що в його оточенні є людина, яка може становити небезпеку для його життя. Жінка у суді знову була змушена пригадати всі жахливі події ночі з 5 на 6 січня.

Потерпіла припускає, що у вбивстві її сина фігурує не одна особа. Тобто, що обвинувачений міг мати спільника. Докладніше про жахливе вбивство – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0