Кримінал   • 24 червня 2018 року, 08:458717

Резонансна справа загиблої поліцейської з Берегова затягується, – активісти

Резонансна справа загиблої поліцейської з Берегова затягується, – активісти

До Берегівського райвіділу поліції завітали активісти, які вимагають якнайшвидшого розгляду справи про гучне жорстоке вбивство поліцейської Катерини Карнаухової, яка загинула за дивних обставин. Про це повідомив активіст Томаш Лелекач на своїй сторінці у Фейсбуці.

"З автобусом беркуту та переляканими розгубленими очима нас зустріли співробітники Берегівського відділення ГУ Національної поліції України в Закарпатській області. Зі скрипом дали змогу адвокату Наталії Дубчак ознайомитись з матеріалами кримінального провадження. За місяць від загибелі Катерини Карнаухової експертиз речових доказів не проводили. Керівництво відсутнє і спілкуватись з нами будь-хто з компетентних відмовляється.

Зі слів рідного брата загиблої Катерини небажання розслідувати справу тягнеться з самого початку. Михайло К. який був тоді з Катериною покинув Україну, як громадянин Угорщини, розшукові дії аби встановити місцезнаходження К. ніхто не проводить.

Читайте також:  "Була без спідньої білизни. Під оком синець": батько померлої дівчини переконаний, що доньку вбили

Цю справу має розслідувати Закарпатське обласне управліня НП, аби унеможливити тиск на слідчих. Будемо питати Стефанишина, як начальника обласного управління, щодо даного провадження, що планується зробити аби розслідування зрушило з місця.

Ми прийшли, аби навести діалог з поліцією, але з того боку ніхто його вести нехоче.

Поліція провокує нас розпочати активні дії для захисту законних прав нашого побратима, який втратив свою доньку.

Все, що ми вимагаємо, прозорого та неупередженого розслідування смерті Катерини Карнаухової", – написав Томаш Лелекач.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів