Кримінал   • 2 липня 2018 року, 20:572375

Закарпатець забив до смерті чоловіка. Суд обрав покарання

Прокурорами Тячівської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом спричинення жителю с. Бедевля, Тячівського району умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть, та завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані.

У ході судового розгляду доведено, що у липні 2017 року підозрюваний у ході сварки з потерпілим наніс останньому серію смертельних ударів по тілу. Крім того, як повідомили в прокуратурі Закарпатської області, він завідомо залишив чоловіка в такому стані неподалік однієї АЗС у м. Тячеві.

Читайте також:  Криваве вбивство: жінку знайшли посеред вулиці

На підставі зібраних доказів, вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 3 ст. 135 КК України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той хто залишив без допомоги, сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, що спричинило смерть особи) та засуджено до 7 років позбавлення волі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів