В Ужгороді правоохоронці зупинили жінку, яка систематично втягувала дітей у жебрацтво

Кримінал  27 липня 2018 року, 15:07 1305 ФОТО

Працівники ювенальної поліції провели в місті Ужгород черговий рейд з метою виявлення бездоглядних дітей, фактів зайняття жебрацтвом неповнолітніми або дорослими з використанням дітей.

У центрі Ужгорода, на площі Корзо, молода ужгородка разом із двома малолітніми дітьми випрошувала в перехожих гроші, чим порушувала громадський порядок, – зазначає відділ комунікації поліції Закаратської області.

Правоохоронці доставили жінку до Ужгородського відділу поліції, де провели з нею профілактичну бесіду з метою недопущення такої поведінки в майбутньому. Мати зобов’язалась у подальшому більш ретельно виконувати свої батьківські обов’язки щодо належного виховання малолітніх дітей.

Працівники поліції роз’яснили жінці, що за систематичне втягнення дітей у зайняття жебрацтвом її можуть притянути до кримінальної відповідальності.

Наразі вирішується питання щодо притягнення ужгородки до адміністративної відповідальності за порушення вимог ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) та ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0