Резонансне затримання: у закарпатського чиновника знайшли угорський паспорт

Кримінал  3 серпня 2018 року, 08:51 3630

Як уже писало інтернет-видання "PMG.ua", задокументовано злочинну діяльність та в подальшому в порядку ст. 208 КПК України затримано голову Виноградівської РДА Закарпатської області, який згідно законодавства, будучи головним розпорядником бюджетних коштів Виноградівської РДА, створив схему по систематичному вимаганні та отриманні неправомірної вигоди від приватних підприємців, керівників товариств та приватних підприємств за погодження на укладення договорів на постачання товарів, робіт і послуг, виконання робіт в структурних підрозділах Виноградівської РДА Закарпатської області.

Читайте також:  Москаль різко відреагував на затримання голови Виноградівської РДА

За місцями проживання, роботи та в автомобілі зазначеної особи проведено санкціоновані обшуки та вилучено речові докази, – повідомляють у іідділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України. Зокрема, знайшли грошові кошти отримані незаконним шляхом, паспорт громадянина України та паспорт громадянина Угорщини, що свідчить про подвійне громадянство останнього.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Досудове розслідування триває.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0