Мера Ужгорода підозрюють у розкраданні бюджетних коштів, – активіст

Кримінал  29 серпня 2018 року, 16:03 1605

Сьогодні в прокуратурі Закарпатської області меру Ужгорода Богдану Андрієву через адвоката вручили підозру у вчиненні злочину. Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник, член Ради громадського контролю при НАБУ Олександр Пересоляк. Подаємо оригінальний текст, який оприлюднив активіст.

"Міський голова відмовився отримувати підозру особисто. Пізніше у прокуратуру забіг брат мера Андрій Адріїв. Але побачивши відеозйомку, передумав заходити.

Богдану Андієву як співучаснику прокуратура інкримінує ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу по справі "Совиного гнізда".

Як я вже писав раніше. В заволодінні 6 553 919,00 грн. коштів громади Ужгорода обвинувачується засновник ТОВ "БК "Трансбуд" Марценюк Володимир Олегович.

Будучи заступником директора ТОВ "БК "Трансбуд", Марценюк Володимир виконував реконструкцію пам’ятки архітектури національного значення "Амбар та винний Льох 18 ст." у м. Ужгород по вул. Ф. Ракоці, 2.

На думку прокуратури, Володимир Марценюк з метою легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, здійснив ряд "фіктивних фінансових операції" за нібито придбані матеріали:

1. Перерахував кошти від ТОВ "БК "Трансбуд" на рахунок приватного підприємства "ЕКОМ", засновником якого він сам і являється.

2. Перерахував кошти від ТОВ "БК "Трансбуд" на рахунок ФОП своєї дружини.

3. Перерахував кошти від ТОВ "БК "Трансбуд" на на рахунок ФОП сестри своєї дружини.

4. В подальшому 3 095 300 гривень було переведено в готівку цими підприємствами.

Також, прокуратурою обвинувачується Яремко Мирон Євгенійович – інженер технагляду, який, по версії прокуратури, діяв у змові з виконавцем реконструкції і забезпечив завищення її вартості.

Наразі Апеляційний суд Закарпатської області розглядає питання, щоб передати справу із Закарпаття у Львів", – переконує Олександр Пересоляк.

Журналісти інтернет-видання "PMG.ua" звернулися за коментарем в прокуратуру Закарпатської області. Однак прес-секретар прокуратури Марина Безега зазначила, що наразі цю резонансну інформацію вони не коментують.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0