Через ревнощі убив хлопця: усі подробиці кривавого злочину

Кримінал  12 листопада 2018 року, 15:21 12452 ВІДЕО

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", 9 листопада, схоже, поставили крапку у гучній справі, яка напередодні Різдва шокувала все Мукачево і Закарпаття. Тоді у під’їзді будинку з особливою жорстокістю вбили 27-річного хлопця. У п’ятницю суд оголосив вирок: підозрюваного засудили до пожиттєвого ув’язнення.

5 січня пані Клара втратила єдиного сина. Його жорстоко вбили у під’їзді власного будинку, убивця наніс йому не менше 21 удару ножем. Тоді підозру оголосили 26-річному мукачівцю Едгарові Бішко. Друзі померлого вказали, що це єдина людина, яка мала мотив для скоєння такого злочину, адже Михайло Глеба зустрічався із колишньою дівчиною підозрюваного.

У під’їзді будинку з особливою жорстокістю вбили 27-річного хлопця

10 місяців тривало досудове слідство та судові розгляди. У ході зібраних матеріалів сторона обвинувачення надала колегії суддів 2 беззаперечні докази, що підтверджували провину підозрюваного: результат експертизи піднігтьового вмісту Едгарда, де були знайдені ДНК покійного Глеби, та результат експертизи килимка з машини таксиста, який тієї ночі підвозив підозрюваного, та навіть був одним з тих, хто забезпечив йому алібі. На килимку знайшли сліди крові покійного.

Та сторона захисту підозрюваного не вважала такі докази достатніми, оскільки мали ряд зауважень до правильності проведення процедур. Під час судових розглядів свідки сторони обвинувачення розповідали, що хоч відкритих конфліктів між покійним Глебою та підозрюваним Бішко не бачили, напруга у відносинах була помітна.

Читайте також:  Відвіз дівчину додому, подзвонив їй і помер: нові подробиці кривавого вбивства

Едгард не приховував своїх ревнощів, та намагався повернути свою колишню. Друзі померлого також пригадали ситуацію в лазні перед новим роком, коли побачили у Бішка ніж.  Михайла Глебу жорстоко вбили, нанісши не менше 21 удару колото-ріжучим предметом. Імовірно, що знаряддям вбивства був ніж, який так і не змогли знайти.

Сторона захисту підозрюваного розповідала свою версію подій тієї ночі. За їх словами, Едгар лише 5 січня повернувся до України з Праги, і весь час був удома. А у момент скоєння злочину той ніби шукав батька, і потім всю ніч провів удома разом із батьком та таксистом. Але у показах свідків знайшли невідповідності із свідченнями Бішка. Адже тоді виходить, що він був одночасно у кількох місцях.

Що ж до поведінки самого обвинуваченого, той до останнього не визнавав своєї провини. 9 листопада колегія суддів взявши до уваги всі зібрані докази та свідчення свідків винесли вирок. Окрім довічного ув’язнення, Бішко ще повинен виплатити потерпілій 3 млн. гривень моральної компенсації та сплатити близько 70 тисяч гривень за судові витрати. Та імовірно, що сторона захисту обвинуваченого подаватиме апеляцію.

Пані Клара втратила найдорожче – сина та можливість на щасливе життя. Довгі місяці боролася, щоб покарати винних у цій трагедії, і нарешті справедливість взяла верх. Вбивця понесе покарання. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, Михайла Глебу, який помер у матері на руках, поховали 9 січня 2018 року.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0