Мукачівцю загрожує штраф у розмірі 335 тисяч

Кримінал  12 листопада 2018 року, 16:37 1576

Триста тридцять п’ять тисяч сімдесят гривень штрафу загрожує мукачівському підприємцю, який використовував для роботи в закладі харчування нелегальну робочу силу. Непрацевлаштованих працівників в закладі виявили інспектор праці управління праці та соцзахисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради під час здійснення інспекційного відвідування.

Зокрема, було зафіксовано факт роботи нелегального офіціанта, на якого взагалі не було жодних документів. На двох інших працівників (адміністратора та бармена) підприємець пред’явив цивільно-правові угоди про надання послуг за датою на момент відвідування, хоча трудові відносини містили всі ознаки постійного працевлаштування, яке потребує обов’язкової реєстрації в ДФС.

Читайте також:  Нові штрафи для "євроблях": шокуючі суми

Про порушення трудового законодавства був складений акт і виданий припис про його усунення. Офіційне працевлаштування згаданих осіб із повідомленням у ДФС та відрахуванням ЄСВ, не звільняє підприємця від сплати штрафу.

Нагадаємо, що за кожного неофіційного працівника державою встановлено штраф у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, тобто – 111 690 грн. У цьому випадку підприємця очікує штрафна санкція на суму 335 070 гривень.

Нагадаємо, закарпатця оштрафували за ухилення від військових зборів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0