На Закарпатті переховувався шахрай із Молдови

Кримінал  6 грудня 2018 року, 08:20 755

Прокуратура Закарпатської області, за запитом компетентних органів Республіки Молдова, забезпечила виконання вимог міжнародних договорів та  Кримінального процесуального кодексу України про видачу осіб (екстрадицію).

Затримали 47-річного громадянина Молдови працівники Нацполіції Закарпаття наприкінці серпня цього року на території області. Іноземець розшукувався компетентними органами цієї ж держави для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства.

Читайте також:  "Червоний "Жигуль" підрізає машини", – у соцмережах повідомляють про дорожніх аферистів

На виконання доручення Генеральної прокуратури України, прокуратурою області забезпечено організацію видачі (екстрадиції) вказаного чоловіка. Як зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, наразі іноземця, що підозрюється у шахрайстві, відправлено із Закарпатської УВП №9 для здійснення фактичної передачі компетентним органам Молдови, де він постане перед судом.

Довідково: Відповідно до ст. 541 КПК України екстрадиція – це видача особи державі, компетентними органами якої ця особа розшукується для притягнення до кримінальної відповідальності або виконання вироку.

Екстрадиція включає офіційне звернення про встановлення місця перебування на території запитуваної держави особи, яку необхідно видати та видачу такої особи, перевірку обставин, що можуть перешкоджати видачі, прийняття рішення за запитом, фактичну передачу такої особи під юрисдикцію запитуючої держави.

Нагадаємо, шахраї виманюють гроші у закарпатців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0