Кримінал   • 13 грудня 2018 року, 11:521351

Шахрай відібрав у чоловіка квартиру у центрі Мукачева

На Закарпатті шахрай відібрав у чоловіка квартиру у центрі Мукачева

У Мукачеві чоловік, який тривалий час працював у сфері надання юридичних послуг по операціям із нерухомим майном, шахрайським шляхом, незаконно набув право власності на квартиру вартістю майже 1,1 млн грн.  

 Так, у липні 2016 року, чоловік, намагаюсь заволодіти вказаною нерухомістю, розробив та реалізував шахрайську схему, яка передбачала декілька етапів та полягала у залученні ним «підставної особи», для  приховування злочину. В подальшому, всю оборудку мукачівець проводив таким чином, аби вина впала на його сусіда – інваліда з дитинства.

 Зокрема, від його імені шахрай отримав в суді заочне рішення про визнання за сусідом права власності на чужу квартиру, а зареєструвавши за ним нерухомість, та отримавши від сусіда довіреність на розпорядження зареєстрованою за ним квартирою – продав її третім особам.

Читайте також:  Помста колишній: у Мукачеві чоловік підпалив квартиру

Обвинуваченого визнано судом винним у вчиненні шахрайства, тобто придбанні права на майно шляхом обману, в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 КК україни) та легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом, а саме вчиненні правочину з майном, одержаним внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також набуття коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів (ч.1 ст.209 КК України).

Як зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, згідно вироку суду, обвинуваченому призначено остаточне покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком на 6 років із конфіскацією майна, з позбавленням права займатися діяльністю з надання правової допомоги на 1 рік.

Нагадаємо, прокуратура повернула дитині-сироті житло, на яке претендували родичі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів