На Мукачівщині чоловік убив дружину і три доби ночував із трупом

Кримінал  17 січня 2019 року, 09:24 8881 ВІДЕО

Чоловік убив цивільну дружину і три дні ночував з її тілом. Жахливий злочин трапився у Великих Лучках 12 січня. 37-річний чоловік убив співмешканку, сховав тіло у кімнаті і разом із 4-річним сином кілька днів не виходив із дому.

Сусідка ще в суботу побачила серед двора тіло невідомого чоловіка і розповіла про це односеляцям та голові села. Правоохоронці опитали власника будинку, той сказав, що нічого про смерть цього чоловіка не знає. Поліцейських впускати у будинок відмовився. На тілі померлого ознак насильницької смерті не виявлено. За попередньою інформацією, він замерз.

Читайте також:  Ревнивий чоловік жорстоко вбив свою співмешканку

Недобре запідозрили сусіди за кілька днів. Кажуть, що з будинку від суботи ніхто не виходив, світло не горіло, дружини підозрюваного не бачили. Тож у вівторок, 15 січня, вирішили переконатися, чи все добре. Двері людям відчинив 37-річний господар, впустити в дім сусідів відмовився, поводився агресивно.

У Великих Лучках чоловік вбив дружину і замкнув тіло у будинку

Тоді люди виламали двері і побачили тіло жінки. Накрите полотном, воно було замкнене у віддаленій кімнаті. А у сусідній кімнаті жив сам убивця із спільним із задушеною ним жінкою 4-річним сином. Люди одразу викликали поліцію та швидку. Чоловік у скоєному зізнався.

Хлопчика оглянули медики. Фізичних травм у нього не виявили, однак, моральна залишиться на все життя. Більше про вбивство, яке шокувало Мукачівщину – у сюжеті "Сіріусу".

Нагадаємо, закарпатка через ревнощі вбила чоловіка. Вона завдала йому понад 40 ударів ножем.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0