Кримінал   • 18 січня 2019 року, 16:02690

Обвинуваченому в організації підриву будівлі «Товариства угорської культури Закарпаття» продовжили термін тримання під вартою

Сьогодні обвинуваченому в організації підриву будівлі «Товариства угорської культури Закарпаття» продовжили термін тримання під вартою

Сьогодні, 18 січня, колегією суддів Ужгородського міськрайонного суду задоволено клопотання процесуального прокурора про продовження строку тримання під вартою на 60 діб, без можливості внесення застави обвинуваченому в організації підриву будівлі «Товариства угорської культури Закарпаття».

Йдеться про випадок, який стався 27 лютого цього року в м. Ужгород на Православній набережній. Зокрема, в ході слідства встановлено, що близько 3 год. ночі,  здетонував саморобний вибуховий пристрій, який попередньо встановив один із злочинців. У результаті вибуху, пошкоджено вікна та фасад будівлі та повністю знищено майно в офісі. Жодна особа не постраждала.

Читайте також:  В Ужгороді взято під варту організатора підриву «Товариства угорської культури Закарпаття»

В організації злочину обвинувачується мешканець Черкащини, який з березня 2018 р. перебував у міжнародному розшуку та був затриманий у серпні того ж року, на Дніпропетровщині, оперативними працівниками СБУ.

Як зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, дії обвинуваченого кваліфіковані за рядом статей: ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 14 та ст. 113 (організація та готування до диверсії), ч. 2 ст. 258 (терористичний акт, за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 263 (організація придбання, перевезення вибухових речовин без передбаченого законом дозволу), ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 194 (організація умисного пошкодження майна вчинення групою осіб), ч. 5 ст. 27 та ч. 1 ст. 358 (пособництво в підробленні офіційного документа, який видається та посвідчується  установою, і який надає права), ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа).

Нагадаємо, після вибуху в Ужгороді прем’єр-міністр Угорщини зателефонував нардепу Василю Брензовичу. Оприлюднено відео розмови.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів