Кримінал   • 18 лютого 2019 року, 09:5913650 ВІДЕО

"Життя перетворилося на страшний сон": що трапилося у закарпатській родині

"Життя перетворилося на страшний сон": що трапилося у закарпатській родині із села Керецьки

За 15 хвилин подолав відстань 45 кілометрів (і це нашими дорогами) із села Керецьки Свалявського району до села Онок Виноградівського району, викрав сейф та повернувся додому. Так, на думку сторони обвинувачення, виглядав злочин, який стався 5 лютого в селі Онок.

Свідками пограбування були 8-річна дитина та літня жінка. Згідно з інформацією правоохоронців, двоє невідомих о 13:56 зайшли до будинку і винесли з нього сейф, в якому були гроші , документи та прикраси. Свідки злочину вказали на двох чоловіків, які на той момент фізично знаходились в іншому районі Закарпаття та мають докази цього алібі.

У злочині обвинувачують чоловіка та брата Ганни Сньозик. Жінка каже, що з того дня, як її рідних забрали під варту, життя перетворилося на страшний сон. Звинувачує чоловіків у пограбуванні хороша знайома родини Сньозик, з якою в них дружні та ділові відносини.

Читайте також:  Двоє чоловіків проникли у будинок і винесли сейф із значною сумою грошей

Наразі брат жінки вдома, його відпустили під домашній арешт. День затримання пам’ятає і досі. Чоловіки працювати вдома. Василь розповідає, у двір зайшли четверо невідомих. Сказали їхати з ними в поліцію. Адвокат Ігор Фатула вважає, що зі сторони обвинувачення доказів на арешт Василя та Івана було недостатньо.

Та навіть попри це справа дійшла до суду. Там несподівано для всіх Василь отримав 60 днів домашнього арешту, а голова сімейства Сньозик – до 60 діб арешту. Жінка впевнена, що рішення у справі її рідних сфабриковано. Адже до уваги не взяли покази свідків, які кажуть, що в той час чоловіки знаходилися вдома. Більше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, у Мукачеві з будинку винесли сейф, у якому були 3 тисячі доларів та золота на 80 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів