Кримінал   • 18 лютого 2019 року, 23:15783

Закарпатські митники вилучили у іноземця арбалет

Закарпатські митники вилучили у чеського "Робін Гуда" арбалет

Сьогодні, 18 лютого 2019 року, на митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне ввезення на територію України арбалету. Ввезти його намагався громадянин Чеської республіки, який заїхав на митний пост легковим автомобілем «SUZUKI VITARA».

Читайте також:  У мікрорайоні "Росвигово" у Мукачеві нетверезі молодики стріляли з арбалету

Іноземець обрав форму проходження «зелений коридор». Відтак це вважається заявою громадянина про те що, переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законом заборони та/або обмеженням щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території. Громадяни, які проходять (проїжджають) через "зелений коридор", звільняються від подання письмової митної декларації. Звільнення від подання письмової декларації не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.

Працівниками митниці було прийнято рішення про проведення поглибленого огляду автомобіля та особистих речей громадянина. Відтак, в результаті проведених заходів митники виявили арбалет зусиллям натягу тятиви більше ніж 20кг. Арбалет знаходився серед особистих речей громадянина.

Зазначені дії мають ознаки порушення статті 471 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, арбалет вилучено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів