Молода дівчина померла за дивних обставин: у поліції запевнили, що розслідування триває

Кримінал  9 березня 2019 року, 08:36 12225 ФОТО

Слідчі спеціалізованого відділу з розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи Слідчого управління ГУНП в Закарпатській області продовжують розслідування кримінального провадження за фактом смерті лейтенанта поліції Берегівського відділу.

У травні 2018 року до Берегівської ЦРЛ із села Велика Бакта була доставлена каретою швидкої допомоги в непритомному стані дільничний офіцер Берегівського відділення поліції 26-річна Катерина Карнаухова. На жаль, не приходячи до свідомості, 22 травня дівчина померла.

Катерина Карнаухова

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 ККУ (Умисне вбивство). Наразі розслідування резонансного злочину триває.

Читайте також:  Смерть за дивних обставин: родичі дівчини-поліцейської вперше оприлюднили моторошні фото її тіла

У кримінальному провадженні наразі проведено вже три судово-медичні експертизи померлої, із залученням до їх виконання провідних спеціалістів у галузі судової медицини Закарпаття, а також досвідчених медиків.

Всі експерти прийшли до єдиного висновку: жінка-правоохоронець померла внаслідок хвороби. Жодних насильницьких дій, які б спричинили її смерть, не виявлено.

Разом із тим, із метою неупередженого та об’єктивного розслідування, слідчим ініційовано проведення додаткової судово-медичної експертизи померлої, яку проводять експерти Головного бюро судово-медичної експертизи міста Києва. Зараз правоохоронці очікують висновку цієї експертизи, яка триває.

Водночас наголошуємо, що досудове розслідування в цьоу кримінальному провадженні ні на мить не зупинялося. Усі версії смерті дівчини-правоохоронця ретельно перевіряються. 

Слідство проводиться відкрито. З матеріалами кримінального провадження та усіма процесуальними рішеннями своєчасно ознайомлюється потерпіла сторона, зокрема батько померлої та його представник. Останні також мали уже кілька зустрічей з керівництвом Закарпатської поліції, де їх було додатково проінформовано про хід розслідування справи.

Остаточне рішення у справі буде прийнято тільки після завершення всіх необхідних слідчих дій. "Водночас керівництво поліції Закарпаття просить громадськість та представників ЗМІ не спекулювати на горі батьків дівчини, – зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області. – Запевняємо, що розслідування у справі проводиться об’єктивно, а рішення ґрунтуватиметься на зібраних та перевірених доказах".

Нагадаємо, батько померлої дівчини переконаний, що доньку вбили.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0