Злив персональних даних? ОВК №69 в епіцентрі скандалу

Кримінал  12 квітня 2019 року, 21:29 11018 ДОКУМЕНТ

На ОВК №69 із центром у місті Мукачево розгорається скандал. Його фігурант – Михайло Сенина, який являється чоловіком Марини Марценюк, голови ОВК ТВО №69 під час проведення першого туру виборів президента.

Як зазначає член окружної виборчої комісії Сергій Носалюк, до самої комісії пан Михайло не має ніякого відношення. Відповідно, він не має права будь-якого доступу до документів ОВК.

Однак, Сергій Носалюк став свідком того, як Михайло Сенина навідався до "Укргазбанку" із  коробкою, «яка дуже схожа на ту, яку видавали членам ДВК». Що цікаво, зайшов він прямо у кабінет начальника відділення банку і коробку там залишив.

При цьому самої начальниці відділення, як стверджує пан Носалюк, в той час на роботі не було. «Тобто, Михайло Сенина почуває себе як дома не лише в ОВК, а й у банку, який дивним чином пов’язаний з ОВК», – зазначає член окружної виборчої комісії.

Читайте також:  Передвиборчі дебати і ток-шоу на Суспільному: як вони відбуваються та чому важливі

Варто відзначити, що напередодні, завдяки члену ОВК Олесі Габовда, Сергій Носалюк отримав у своє розпорядження фото, як він зазначає, «дивного договору», який підписала дружина пана Михайла – Марина Марценюк від імені окружної виборчої комісії.

Згідно підписаного нею договору, всі члени ДВК (а це понад 2 000 осіб) повинні отримувати виплати заробітної плати через рахунки, які відкриваються їм у відділенні «Укргазбанку».

«Зауважу, що ні від кого з членів ДВК, як і від членів ОВК, не було отримано дозволу на те, щоб їхні персональні дані були передані третім особам, в тому числі і будь-яким банкам.

Крім того, за всі роки, виплата зарплат членам ДВК здійснювалась через голів ДВК, які під відомість на підставі договору про матеріальну відповідальність, виплачували гроші за місцем знаходження ДВК. А тепер виходить так, що без відома людей їм оформили картки та рахунки в банку», – мовить Сергій Носалюк.

Також член ОВК уточнює, що «це ставиться як необхідна умова, бо «інакше ви не отримаєте грошей».

«Тобто людей вводять в оману і шахрайським способом оформляють на них банківський продукт», – стверджує пан Сергій.

Представник банку уникає розмови про те, чи передбачена у банку бонусна програма за залучення клієнтів. Однак у коментарях один із користувачів зазначає, що це «стандартна схема отримання бонусів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0