Просили 15 років в’язниці, а суд дав – 3,5 роки: прокуратура оскаржуватиме вирок у справі вбивства у Нижній Апші

Кримінал  24 травня 2019 року, 15:07 623

Прокуратура Закарпатської області не згідна з вироком Мукачівського міськрайонного суду від 24 травня 2019  р., яким неповнолітнього мешканця с. Нижня Апша, Тячівського району, обвинуваченого в умисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України) визнано винним в умисному вбивстві, вчиненому в стані сильного душевного хвилювання (ч.1 ст.116 КК України).

Відповідно до вироку суду, юнаку призначено покарання у вигляді 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Крім того, суд також постановив стягнути 1,5 млн грн моральної шкоди на користь потерпілих (по 750 тис грн на користь батька та матері померлого хлопця), – йдеться у повідмоленні прес-служби прокуратури Закарпатської області .

У судовому засіданні прокурором надані беззаперечні докази вини обвинуваченого у вбивстві школяра. Крім того, прокурор просив суд врахувати всі надані докази, визнати обвинуваченого винним в умисному вбивстві та призначити покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Читайте також:  Перерізали горло та нанесли 27 ножових поранень: подробиці моторошного вбивства хлопця

Серед інших доказів, у судовому засіданні досліджено висновок експерта за результатами комплексної судової психолого-психіатричної експертизи, проведеної у м. Львові, де чітко вказано, що «під час інкримінованих йому дій, обвинувачений не страждав на гостре психічне чи хронічне захворювання, недоумство, міг усвідомлювати і усвідомлював значення своїх дій та керувати ними».

Також у висновку експерта вказано, що «на момент скоєння злочину, обвинувачений у стані психологічного афекту не перебував».

Відтак, прокуратура області оскаржуватиме вирок суду у зв’язку із невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та через м’якість призначеного покарання після отримання повного тексту, проголошеного сьогодні в суді вироку суду.

Нагадаємо, юнаку, який у Нижній Апші перерізав горло своєму товаришу, дали 3 роки і 6 місяців в’язниці.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0