Прес-секретарю голови Закарпатської обласної ради пошкодили машину

Кримінал  29 травня 2019 року, 20:56 3568 ФОТО

Сьогодні, 29 травня, в Ужгороді невідомі пошкодили автомобіль прес-секретаря голови Закарпатської обласної ради Вікторії Сенгетовської. Про це жінка написала у ФБ і додала світлини пошкодженої машини.

Як видно на фото, невідомі розбили переднє бокове скло на автомобілі прес-секретаря Михайла Рівіса. Як зазначає жінка, вранці вона припаркувала авто поблизу своєї роботи, а коли робочий день закінчився, то побачила, що зробили з її автомобілем.

"Ось такий "сюрприз" з кримінальним присмаком чекав на мене після роботи. Якась паскуда на замовлення недругів вибила скло з боку водія", – написала Вікторія Сенгетовська.

Читайте також:  У Мукачеві невідомі розбили скло на вікнах і дверях піцерії

Вона переконана, що це не просто хуліганство, адже нічого цінного з автівки не вкрали (магнітофон на місці, документи у бардачку теж).

"Питають криміналісти, чи підозрюю когось у скоєні цього злочину. Звичайно підозрюю і навіть здогадуюся, але це ж йдеться про посадовців керівного складу, які вже кілька місяців виживають мене з посади. Чекали, коли нарешті вийду з довготривалого лікарняного, щоб так примітивно помститися. Мене таким не залякаєш!", – підсумувала жінка.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0