На Тячівщині незаконно приватизували земельну ділянку

Кримінал  8 червня 2019 року, 09:40 771

Тячівською місцевою прокуратурою в ході вивчення питання розпорядження землями державної та комунальної власності встановлено факт незаконної приватизації земельної ділянки площею 0,70 га на підставі підроблених рішень сесії Топчинської сільської ради. Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпаття.

Читайте також:  На території природньо-заповідного фонду незаконно вирубували дерева

Так, на підставі неіснуючих рішень сесії вказаного органу місцевого самоврядування з комунальної власності у приватну вибула земельна ділянка, вартістю  понад 420 тис грн. Прокуратурою встановлено, що жодних рішень Топчинською сільською радою з даного питання не приймалось, а земельна ділянка у власність громадян не надавалась. Відтак,  місцевою прокуратурою подано до  Тячівського районного суду позовну заяву з вимогою про повернення земельної ділянки з чужого незаконного володіння та скасування державної реєстрації права власності на землю.

За вказаним фактом Тячівською місцевою прокуратурою зареєстроване кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Досудове розслідування доручено здійснювати СВ Тячівського ВП  ГУНП в Закарпатті. Наразі триває проведення судово-криміналістичних експертиз.

Нагадаємо, що раніше прокуратура Закарпаття спільно з ДФС викрили конвертаційний центр з обігом понад 90 млн гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0