Жінка намагалась незаконно вивезти цигарки через кордон

Кримінал  15 червня 2019 року, 18:11 4046

14 червня на митному посту «Лужанка» працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили незаконне переміщення тютюнових виробів через митний кордон України. Вивозила цигарки українка  автомобілем BMW. Формою проходження митного контролю жінка обрала «зелений коридор», заперечивши при усному опитуванні наявність будь-яких товарів, в тому числі таких, що підлягають декларуванню, а також повідомила, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує. Про це інформує ДФС у Закарпатській області.

Читайте також:  На Закарпатті засудили митника

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного митного огляду. Відтак в боксі поглибленого огляду митники виявили приховані у транспортному засобі 130 пачок тютюнових виробів, зокрема, цигарки "PHILIP MORRIS" з акцизними марками України в кількості 100 пачок, та цигарки без акцизних марок фірми "COMPLIMENT", в кількості 30 пачок. Цигарки знаходилися у паливному баці автомобіля.

Таким чином, жінка вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, які мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складно протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено до рішення суду, їх вартість встановлюється.

Нагадаємо, що раніше чоловік через 860 пачок цигарок позбувся автомобіля.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0