На Закарпатті святкування Дня молоді закінчилося страшною бідою

Кримінал  4 липня 2019 року, 09:59 36816 ВІДЕО

Перелом черепа та забій головного мозку – святкування Дня молоді закінчилося трагічно. У селищі Воловець 30 червня жорстоко побили 24-річного хлопця Василя Гоблика. За місяць у нього День народження.

У Воловці жорстоко побили Василя Гоблика

Після святкування Дня молоді у хлопця виник конфлікт із молодиками із сусіднього села. Мама Василя каже, що в парку стояло 4 хлопців, які курили і почали ображати дівчат. Василь за них заступився. За словами очевидців, усе починалося із словесної перепалки, доки компанія не почала поводитись агресивно.

Читайте також:  19-річного хлопця, який заступився за друга, жорстоко вбили на Мукачівщині

Мати у відчаї. Її син третю добу не приходить до тями. У нього діагностували перелом черепа. Стан вкрай важкий, тому транспортувати хлопця до іншого медзакладу лікарі не наважуються.

Жителі околиці залякані. Вони шоковані такою жорстокістю і байдужістю людей. Адже біля місця, це били Василя, зібралася купа людей. Хтось тоді святкував День молоді, а хтось – випускний. Але ніхто не втрутився, не допоміг закарпатцю, навіть не викликав одразу швидку.

Василя повалили на землю і били ногами. За попередньою інформацією, нападнику всього 19 років. Батькам Василя не дає спокою одне: якби того фатального вечора за хлопця заступився бодай хтось, то трагедії можна було б уникнути. Більше про жорстоке побиття – у сюжеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0