Через контрабанду два водії втратили свої авто

Кримінал  17 липня 2019 року, 20:50 3110 ФОТО

Сьогодні, 17 липня, в зону митного контролю митного посту «Лужанка» в напрямку «виїзд з України» прибули транспортні засоби «VW Т5» та «Mercedes-Benz Sprinter». Як інформує ДФС у Закарпатськiй областi, обидва водії для проходження митного контролю обрали смугу руху «зелений коридор», чим засвідчили, що переміщують предмети, які не підлягають письмовому декларуванню та на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон чи обмежень. 

Читайте також:  І знову контрабанда: водій рейсового автобуса намагався незаконно вивезти цигарки з країни

За результатом аналізу та оцінки ризиків, транспортні засоби працівники митниці вивели із загального потоку для проведення повного митного огляду. Відтак у автомобілі «VW Т5» у спеціально виготовленому тайнику, а саме в подвійній підлозі салону автомобіля, митники виявили 640 пачок цигарок з акцизними марками України. У ході проведення митного огляду автомобіля «Mercedes-Benz Sprinter» у такому ж спеціально виготовленому тайнику виявлено 750 пачок цигарок також з акцизними марками України. 

Орієнтовна вартість транспортних засобів понад 600 тис. грн. Наразі складаються протоколи про порушення митних правил. Попередня кваліфікація – порушення митних правил, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Транспортні засоби та цигарки вилучені до остаточного рішення суду.

Нагадаємо, що сьогодні митники вилучили в українця, який їхав із Чехії, понад 100 літрів пива.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0