Одяг, пиво та шоколад, — митники вилучили чергову контрабанду

Кримінал  3 серпня 2019 року, 12:01 2669 ФОТО

Сьогодні, 3 серпня, в зону митного контролю митного посту «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС заїхав рейсовий автобус сполученням Прешов - Мукачево марки «Neoplan». Дві громадянки України формою проходження митного контролю обрали «червоний коридор», заповнили митні декларації, в яких вказали свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у них особистих речей у кількості по одній сумці. При усному опитуванні підтвердили відомості, вказані у митній декларації та заперечили наявність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

В ході проведення повного митного огляду рейсового автобусу митники виявили приховані товари, а саме: взуття чоловіче іноземного виробництва торгівельної марки «Salvatore Ferragamo» різних розмірів та кольорів у кількості 54 пар; шоколадки торгівельної марки «Studentska» у кількості 210 шт. (плиток); пиво, різних торгівельних марок «Budweiser», «Pilsner», «Krusovice», «Staropramen» у металевих банках місткістю 0,5 літра кожна, у кількості 366 банок 183 літри; одяг бувший у використанні у загальній кількості 30 кг та взуття бувше у використанні у загальній кількості 15 кг. 

Читайте також:  Українець намагався перевезти в Угорщину контрабанду

За інформацією ДФС у Закарпатті, приховані від митного контролю товари знаходились у спеціально виготовлених сховищах, а саме: в чотирьох спеціально виготовлених тайниках, які розміщувались у передній та задній частинах днища салону транспортного засобу. У поясненні громадянки визнали виявлені товари своє власністю, приховали з метою подальшого збуту та отримання прибутку. Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено.
Нагадаємо, що прикордонники знайшли сховок у мікроавтобусі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0