У Мукачеві зросла підліткова злочинність

Кримінал  6 лютого 2020 року, 10:54 2141

Минулоріч у Мукачеві підлітки скоїли 27 злочинів. Це аж на 18 більше, ніж у 2018 році. Такі дані оприлюднили у Мукачівському відділі поліції. Серед скоєних злочинів переважають крадіжки – таємне викрадення косметики, продуктів харчування, жіночого одягу та техніки. Впродовж минулого року зафіксували 15 таких випадків.

Також у 2019 підлітки здійснили 8 грабежів, а саме викрадення гаманців, телефонів, портативних колонок та відеокамер. Патрульні виявили два випадки незаконного носіння холодної зброї, один випадок продажу «вірусних» комп’ютерних програм та один випадок нанесення тілесних ушкоджень.

Читайте також:  Шопінг у Мукачеві обернувся для двох дівчат пеклом

Серед 28 дітей, які порушили закон – 18 жителів Мукачева, 10 – проживають у Мукачівському та Свалявському районах. Це дівчата та хлопці віком 16-17 років, більшість із підлітків виховуються у повних родинах.

Основними причинами, що підштовхують дітей на злочини є вплив однолітків та впевненість у безкарності за скоєне. Проте головним чинником є відсутність необхідного виховання в сім’ї, батьківського контролю та авторитету.

З метою профілактики дитячої злочинності правоохоронці та працівники служби у справах дітей провели роз’яснювальні бесіди з підлітками та їх батьками. До поліції скерували листи про притягнення батьків до кримінальної відповідальності, а за місцем навчання порушників проведуть виховну та профілактичну роботу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0