Ужгородського посадовця підозрюють у розтраті бюджетних коштів

Кримінал  24 квітня 2020 року, 14:58 980 ФОТО

За погодження прокуратури Закарпатської області детективами поліції області повідомлено про підозру директору Департаменту міського господарства у розтраті майже 470 тис грн бюджетних коштів, виділених на реконструкцію площі пл. Поштова у м. Ужгороді.

Як встановлено, підозрюваний, попередньо змовившись із двома іншими фігурантами справи, завищили вартість виконаних робіт з ремонту пл. Поштової на майже 470 тис грн.

Loading...

Читайте також:  Закарпатських посадовців підозрюють у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах

Так, до актів виконаних робіт внесено значно завищені об’єми, ніж виконано насправді. До прикладу, згідно документації, яку погодили і підписали підозрювані, на площі «установлено бортові камені бетонні в кількості 225 метрів», тоді як фактичне виконання робіт склало 94,2 метра.

Також, посадовці засвідчили, що у повному обсязі виконано роботи з укладання 225 штук чорних бордюрів з каменю загальною протяжністю 225 метрів за ціною 27,5 за 1 м. (без ПДВ), хоча насправді, довжина укладених каменів становить 94,2 метра. При цьому ціна зазначена - 430 грн за 1 шт (без ПДВ).

Ужгородського посадовця підозрюють у розтраті бюджетних коштів

У сукупності скоєних злочинів, дії директора Департаменту міського господарства кваліфіковані за ч.4 ст.191 КК України (розтрата чужого майна службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі) та  ч.2 ст.28-ч.1 ст.366 КК України (внесення службовою особою до офіційних документів неправдивих відомостей, інше службове підроблення, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

У пресслужбі прокуратури Закарпатської області зазначили, що вирішується питання про повідомлення підозри іншим фігурантам злочину.

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Нацполіції Закарпаття. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0