Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

На мукачівських ринках виявили незаконних продавців ялинок

На мукачівських ринках виявили незаконних продавців ялинок
Перших порушників із Воловеччини та Львівщини мукачівські дільничні притягнули до відповідальності за торгівлю хвойними деревами у невстановленому місці та без відповідних документів. З метою...

Перших порушників із Воловеччини та Львівщини мукачівські дільничні притягнули до відповідальності за торгівлю хвойними деревами у невстановленому місці та без відповідних документів.

ВІДЕО ДНЯ

З метою забезпечення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень, за заготівлею, реалізацією ялинок у передноворічний період, проводиться загальнодержавна операція «Ялинка». Ціллю заходу є недопущення несанкціонованої вирубки та реалізації хвойних дерев. Адже кожне лісове дерево повинно бути забезпечене спеціальними пластиковими бирками, а у продавців ялинок повинна бути товаро-транспортна накладна та відповідний дозвіл органів місцевого самоврядування на їхній продаж і встановленому місці, - розповіла речниця Мукачівського МВ УМВС Наталія Машіко.

Без відповідних документів, практично, в самому центрі Мукачева на, так званому, «зеленому ринку» було зафіксовано ряд порушень, під час торгівлі хвойними деревцятами.

Реклама

Виявивши порушення, дільничні інспектори міського відділу притягнули до відповідальності недобросовісних продавців за ознаками ст.159 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі на ринках»

Відтак, правоохоронці Мукачівського міськвідділу наголошують: за незаконну порубку лісу, окрім адміністративної, є ще й кримінальна відповідальність – за ознаками ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу», максимальним покаранням за що може стати позбавлення волі строком до трьох років.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно