Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

У Мукачеві через п’яного киянина зупинили поїзд

У Мукачеві через п’яного киянина зупинили поїзд
Чоловік в стані алкогольного сп’яніння після відмови в проїзді намагався застрибнути в вагон по ходу прямування. В результаті начальник поїзду №100 сполученням «Ужгород-Київ» зупинив поїзд шляхом...

Чоловік в стані алкогольного сп’яніння після відмови в проїзді намагався застрибнути в вагон по ходу прямування. В результаті начальник поїзду №100 сполученням «Ужгород-Київ» зупинив поїзд шляхом зриву стоп-крана.

ВІДЕО ДНЯ

В чергову частину ЛВ на ст.Мукачево поступило повідомлення, про те, що начальник поїзду зупинив поїзд шляхом зриву стоп-крана. Причиною зриву стоп-крана стало те, що 40-річний пасажир мешканець Київської області, після відмови в проїзді намагався застрибнути в вагон по ходу. Зупинка руху поїзда склала 12 хвилин, - йдеться у повідомленні підрозділу зв'язків з громадськістю УМВС України на Львівській залізниці.

Відносно чоловіка правоохоронцями було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.178, згідно протоколу медичного освідчення встановлено стан алкогольного сп’яніння.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно