В одній зі шкіл Мукачева в учня вкрали телефон

Кримінал  3 листопада 2020 року, 13:25 4455

До Мукачівського відділу поліції звернулася мама школяра. Жінка розповіла, що від її сина в школі вкрали мобільний телефон. Гаджет хлопчика знаходився у класі.

В ході розслідування справи працівники кримінальної поліції встановили, що до злочину причетний 28-річний раніше судимий мукачівець. Чоловік безперешкодного зайшов до навчального закладу та викрав із приміщення телефон.

Loading...

Читайте також:  Бійка у школі: роми накинулись на учня

Чужий телефон чоловік здав до ломбарду. В діях мукачівця вбачаються ознаки злочину  передбачені частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. У справі триває досудове розслідування.

Також, як зауважили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, правоохоронці перевіряють фігуранта на причетність до аналогічних злочинів,  скоєних на території районного центру.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Свідок 06.11.2020, 08:11
Це сталось більше місяця тому, спочатку батьки хотіли вирішити проблему з вчителями та директором школи. Учень забув тел. У класі після занять, вчитель повідомив батьків і сховав телефон у вчительську столі. На слідуючий ранок телефон вже зник. Приберальниця і її родич( злочинець) який не мав доступу до школи взагалі, часто приходив їй допомагати нібито вбирати класи. Той прибрав. Вернішше зачистив. Підозри відразу впали на помічника, але він морощився, мол я не при ділах, Батьки звернулися в поліцію, і не пройшло і місяця, як телефон знайшовся. Ламбард, який не мав права приймати лівий телефон, тому що він був на блоці, який знала лише дитина, прийняв телефон. Так ось, кіть ви злодій, який не знає куда скинути нагріту техніку то йдіть у Ламбард Скарбничка, їм точно похрен, звідки техніка, п#дараси. Но не забувайте, що мукачівська слідаки на вас і так вийдуть. Свою роботу вони знають.