Чоловік незаконно позбавив закарпатців помешкань: подробиці афери

Кримінал  3 листопада 2020 року, 14:24 951

Закарпатською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора однієї із сільських рад Хустського району за фактом позбавлення закарпатців права власності на належне їм нерухоме майно.

Слідством встановлено, що протягом 2018-2019 рр. посадовець, використовуючи заздалегідь виготовлені та підроблені офіційні документи щодо реєстрації права власності на предмет іпотеки, зареєстрував за кредитними установами право власності на 4 об’єкти нерухомості. Йдеться про квартири та житлові будинки з належними до них надвірними спорудами, розташовані в Ужгороді. При цьому громадяни, які в них проживали, про незаконні дії реєстратора навіть не знали.

Читайте також:  В Україні хочуть продавати квартири за новими правилами

Так, посадовець здійснив перереєстрацію вказаних об’єктів, загальна вартість яких – понад 10 млн грн. При цьому, він порушив вимоги Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», відповідно до якого нерухоме житло, яке є предметом іпотеки, не може бути примусово стягнене.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч.ч. 2, 3 ст. 358, ч. 3 ст. 362, ч . 3 ст. 365-2 КК України. Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури. Наразі обвинувальний акт скеровано до Хустського районного суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0