Прокуратура вимагає демонтувати АЗС у Великому Березному

Кримінал  18 грудня 2020 року, 15:27 828

Господарський суд Закарпатської області підтримав позицію Ужгородської місцевої прокуратури у справі щодо незаконної діяльності АЗС у смт. Великий Березний. В інтересах держави в особі Великоберезнянської селищної ради до двох приватних товариств було подано позовну заяву із зобов’язанням визнати недійсним договір між сторонами й звільнити земельну ділянку шляхом демонтажу автозаправної станції, розташованій на ній.

Здійснюючи досудове розслідування за фактом незаконної діяльності АЗС, правоохоронці встановили, серед іншого, і порушення земельного законодавства. Так, одне з товариств уклало удаваний правочин під виглядом передачі в користування майданчика, а фактично передало спірну ділянку в оренду, не маючи для цього відповідних повноважень.

Читайте також:  Спецоперація на Мукачівщині: у поліції розповіли, кого затримали на одній із автозаправок

Такі дії вчинені з метою уникнення проведення обов`язкових земельних торгів (ст. 124 ЗК України) та всупереч вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Водночас функціональне використання землі під розміщення АЗС суперечить і генеральному плану Великого Березного.

16 грудня позовну заяву прокуратури було задоволено в повному обсязі, а недобросовісних орендарів зобов’язано звільнити ділянку площею 60 кв.м. шляхом демонтажу автозаправної станції, на якій розташоване технологічне обладнання з реалізації палива.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0