Розбійний напад на гірськолижному курорті: перші подробиці

Кримінал  9 січня 2021 року, 18:49 30491

Сьогодні вдень, 9 січня, група молодиків (понад 40 осіб) вчинила розбійний напад на працівників комплексу та відвідувачів. Впродовж дня "візитери" перешкоджали діяльності комплексу, погрожували фізичною розправою та навмисне втручалися в роботу комплексу, псуючи обладнання. Зловмисники, за словами працівників комплексу, хотіли заволодіти прокатом, касою, пунктом управління підйомниками та готівкою.

Безпосередньо на працівників комплексу та на деяких відвідувачів було здійснено напад, після чого адміністрація викликала правоохоронні органи. Однак, як запевняють в ЛК "Красія", конфлікт не було вичерпано, а молодиків, які погрожували усім, хто був на їхньому шляху та перекривали трасу, покарано не було.

Читайте також:  Розбій на Закарпатті: озброєний чоловік увірвався у будинок, в якому була 18-річна дівчина

"Сподіваємося на втручання обласного керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та обласної влади. Такі дії неприпустимі у цивілізованій, демократичній, європейській державі, де за Конституцією найвищою цінністю є життя та здоров’я людини!", – зазначили в ЛК "Красія".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Софія 10.01.2021, 20:50
Дожилися! Уже на своїй рідній землі, на своїх споконвіку рідних місцях люди не можуть покататися безкоштовно. Совість мав би власник, гівнюк!
Сумно 09.01.2021, 19:07
Бандитизм кругом! Точно як у 90-ті роки! Страшно було вийти просто кудись. Суцільна безнаказаность