Дитяча злочинність на території Мукачева: які правопорушення найбільше підлітки скоювали у 2020 році

Кримінал  22 січня 2021 року, 15:25 654

За підсумками 2020 року, у порівнянні з попереднім роком, відзначається спад рівня дитячої злочинності на території міста Мукачева.

За цей період дітьми вчинено 19 кримінальних правопорушень, у 2019 році – 27. Найпоширенішими й надалі залишаються майнові посягання, крадіжки, пограбування, вимагання або шахрайство, – повідомляє Мукачівська міська рада.

Читайте також:  Україну визнали країною із найвищим рівнем злочинності в Європі

Зокрема, юні правопорушники вчинили  8 крадіжок, 4 грабежі, 1 розбій, 3 умисні нанесення легких тілесних ушкоджень, 1 умисне нанесення середньої тяжкості тілесне ушкодження та 2 незаконні носіння холодної зброї. Загалом у кримінальних злочинах взяли участь 17 підлітків, з яких 13 мешканці м. Мукачева, 4 – Мукачівського і Свалявського районів та м. Берегова. Один з правопорушників вчинив  п’ять злочинів, двоє по два.

На час вчинення злочинів, 4 неповнолітніх були учнями загальноосвітніх навчальних закладів, 13 – навчались у закладах професійно-технічної освіти; 7 – виховуються у повних сім’ях, 8 – у сім’ях з одним із батьків, 2 дітей, позбавлені батьківського піклування, знаходяться на повному державному утриманні професійно-технічних закладів.

Читайте також:  В Україні у період карантину зріс рівень шахрайства в Інтернеті

Причинами, які сприяють скоєнню неповнолітніми злочинів, поряд із соціально-економічними факторами, є байдужість батьків щодо того, чим займаються їхні діти.

"Службою у справах дітей Мукачівської міської ради, з метою профілактики злочинності та правопорушень, з дітьми, які скоїли злочин, їх батьками та законними представниками проведено профілактичні заходи, взято участь у судових засіданнях. Вирішено питання організації виховної та профілактичної роботи за місцем навчання дітей. Всіх батьків притягнуто до адміністративної відповідальності", – йдеться у повідомленні міськради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0