Судитимуть жителя Міжгір’я, який закликав до відокремлення Закарпаття

Кримінал  11 лютого 2021 року, 16:48 912 ФОТОФАКТ

Закарпатською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо жителя Міжгір’я за фактами розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни влади та повалення конституційного ладу (ч. 2 ст. 109 КК України), зміни меж території або державного кордону України (ч. 1 ст. 110 КК України) та розпалювання національної ворожнечі (ч. 1 ст. 161 КК України).

За даними слідства, громадянин створив кілька профілів у соціальних мережах та з їх допомогою поширював дописи з закликами до насильницької зміни влади, повалення конституційного ладу, змін меж території держави та розпалювання національної ворожнечі. Це підтвердили висновки судово-лінгвістичної експертизи.

Читайте також:  Деякі закарпатські ЗМІ поширюють сепаратистські провокації: втрутилася поліція

У публікаціях обвинувачений наголошував на необхідності створення «озброєних загонів правопорядку», введення на Закарпаття «міжнародних поліцейських сил» та звільнення суспільства від «етнічних мафіозно-кримінальних угруповань».

Наразі завершено досудове розслідування, яке здійснювали слідчі УСБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва обласних прокурорів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0