В області масово фіксують випадки порушень у сфері лісового господарства

Кримінал  8 квітня 2021 року, 11:29 766 ФОТО

У провадженні закарпатських слідчих перебуває понад два десятки справ, що стосуються злочинів, вчинених у сфері лісового господарства. Поліцейські здійснюють ретельний нагляд за дотриманням норм законодавства у цій галузі. 

Протягом перших трьох місяців цього року поліцейські Закарпаття зафіксували понад три десятки випадків порушень у сфері лісового господарства. Йдеться про незаконну порубку, незаконне перевезення, зберігання чи збут лісу. Окрім цього фіксуються і випадки  підробки дозвільних документів чи використання таких з метою приховування незаконної діяльності у цій сфері.

Читайте також:  На Закарпатті перекинувся завантажений деревиною лісовоз

Нерідко порушники вдаються до хитрощів та намагаються перевезти фактично більше вантажу, ніж зазначають в товаро-транспортних накладних, або ж взагалі по факту перевозять іншу породу деревини, ціннішу ніж вказана в документації. 

"Всі такі факти поліцейські документують та ретельно перевіряють, а транспортні засоби разом з вантажем вилучають. Зараз у провадженні закарпатських слідчих перебуває 22 кримінальні провадження за такими фактами", – розповіли у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1