Закарпатка вкрала скриньку з пожертвами для хворого хлопчика. Камери зафіксували момент крадіжки

Кримінал  30 квітня 2021 року, 09:21 17667 ВІДЕО

Цими днями Фейсбук облетіло відео, яке зафіксували камери відеоспостереження 27 квітня в одному з магазинів Ужгорода. На відео зафіксовано ганебний злочин.

Молода жінка, яка прийшла в магазин разом зі своєю донькою, викрала скриньку для пожертв. У скриньці були гроші, які закарпатці збирали для лікування хворого хлопчика.

"Ця особа має прекрасну дочку та сина, не бідна. Проживає в мікрорайоні Боздош, хизується на фото новим телефоном. В цинічно та холоднокровно викрадає... ні, не товар, скриньку з пожертвами хворому Павлику, якому на ліки збирають гроші всім Закарпаттям. Та не абияк, а на очах власної доньки", – написав написав Борис Тернавський і додав відео, на якому зафіксовано момент злочину.

Читайте також:  Вкрали зарплати всього колективу: відеокамери зафіксували нахабний злочин

"Ми завжди допомагаєм дітям, інколи просто не можемо відмовити поставити благодійну скриньку, навіть якщо бракує місця на касі. Цим і скористалася ця жіночка без моральних бар’єрів. Скринька була встановлена в полі зору касира, але наша героїня підловила момент. Не зрозуміло на що вона розраховувала, в магазині камери. І взагалі вона часто приходить. По телефону вона запевнила, що поверне гроші, але на наступний день просто перестала брати трубку. Йду в поліцію, писати заяву", – написав чоловік.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Віталій 01.05.2021, 04:44
Вона ігроманка-наркоманка. Вот нащо ій треба. Вона такого роду поступками професійно займається.
324 30.04.2021, 11:39
Кончена! Чужі гроші щастя не принесуть. А ті, які збирали хворій дитинці тим паче
Діа 30.04.2021, 11:34
Жесть Їй наверно дуже потрібно булт ці гроші
Герман 30.04.2021, 11:28
Руки отрубить нахер