Молодого закарпатця засудили до 3 років позбавлення волі за домашнє насильство

Кримінал  13 травня 2021 року, 11:09 1202

26-річного мешканця Виноградова засуджено до 3 років позбавлення волі за домашнє насильство (ст. 126-1 КК України). Як з’ясовано у ході слідства та доведено прокурором у суді, обвинувачений близько року систематично вчиняв фізичне та психологічне насилля стосовно своєї матері.

Він умисно ображав її нецензурною лайкою під час сварок, погрожував, штовхав та наносив побої. Протягом 2020 року чоловік сім разів притягувався до адміністративної відповідальності за ч.ч. 1, 2 ст. 173-2 КУпАП, тобто за вчинення домашнього насильства.

Читайте також:  Молодий закарпатець жорстоко знущався з матері

Того ж року його двічі засуджено – за спричинення умисного легкого тілесного ушкодження та самовільне залишення військової частини або місця служби. Саме відбуваючи іспитовий строк за останній злочин, чоловік вчинив нове правопорушення.

Тому до основного покарання за ст. 126-1 КК України – 2 років позбавлення волі – йому додано ще 1 рік невідбутого покарання за сукупністю вироків. Як повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури, вступ вироку в законну силу очікується, триває час на апеляційне оскарження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0