10-річна дівчинка загинула, намагаючись врятувати свого братика

Кримінал  15 червня 2021 року, 19:40 4053

До вигрібної ями на території колишньої бази відпочинку провалилися двоє дітей. Малеча попросилася у охоронця до вбиральні, а згодом він почув крик. 10-річну дівчинку урятувати не вдалось, 4-річного хлопчика доправили до лікарні.

За його життя продовжують боротися лікарі. Саме хлопчик спершу провалився до ями, його почала рятувати старша дівчинка, але і вона провалилась. На допомогу якраз устигли охоронець і ще один чоловік, які почули крики, дітей витягли, але старшу дівчинку врятувати не вдалося.

Читайте також:  Трагедія на Закарпатті: загинула дитина, яка була сама вдома

Відомо, що діти із родини ромів, які приїхали із Закарпаття. Трагедія ж сталась у Київській області. Під час допиту роми розповіли, що приїхали лише 4 дні тому. Вони працювали на сміттєзвалищі поряд, де збирали вторинну сировини.

Зараз вирішується питання чи відкривати кримінальне провадження із приміткою «нещасний випадок». Самою ж родиною зацікавилися органи захисту дітей, адже стало відомо, що у них, за попередніми даними, 8 дітей. Їхню долю будуть вирішувати. Також доведеться з’ясувати, за яких умовах закарпатці перебували на території.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0