Гурт "Рокаш" презентував кліп на пісню "Пий до дна"

Культура  11 жовтня 2021 року, 16:58 466 ВІДЕО

Гурт «Рокаш» презентував в Ужгороді новий кліп "Пий до дна". Зйомки відбувалися в Чинадіївському замку, а також на території підприємства "Перша закарпатська палинчарня".

Кліп був знятий в період карантину.

Відеограф кліпу – ужгородський митець Тимофій Шмайда. Про це розповіла Ірина Янцо, яка здійснювала кольорокорекцію роботи.

Loading...

Читайте також:  Закарпатський гурт зачарував новою відеороботою

«Ми знімали кліп, коли у нас не було через карантин концертів. Зате було натхнення, знайшлася творча частина людей, яка нас підтримала. Зв’язалися з Тимофієм, він відгукнувся. А Віктор Янцо перед тим написав класну пісню. Що захотілося шукати партнерів, щоб зняти кліп», – каже Ірина Янцо.

Знімали відео упродовж трьох днів, головним героєм став автор пісні. Каже, палинку під час зйомок не дегустували, але дали з собою. Пісень про алкоголь у гуру є багато, але все на основі народної творчості.

"У нас вже є пісня «Палиночка біла, біла», але це не про це. Це пісня про те, що «пий до дна – жий до ста, і не буде ніколи доста». Це гра слів така. Вживається для гарного настрою, для того, щоб стало веселіше на душі. Локаціями були Чинадіївський замок та Перша закарпатська палинчарня. У кліпі я перевтілююся у різні образи", – розповів Віктор Янцо.

Анонс кліпу дивіться на відео.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0