Закарпатка номінована на європейську музичну премію

Культура  24 листопада 2021 року, 12:06 408

У понеділок, 22 листопада, на відкритті Linecheck Music Meeting & Festival в Італії були оголошені номінанти на премію Music Moves Europe Awards 2022 – нагороду Європейського Союзу за популярну сучасну музику. Однією з номінантів стала закарпатська співачка Alina Pash. Мета нагороди – відзначити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку міжнародної кар’єри.

Читайте також:  Закарпатка стала артисткою року за версією "Rap.ua Awards"

На Music Moves Europe Awards 2022 було номіновано 15 артистів з 15 країн: Alina Pash (Україна), Anna (Італія), Balkan Taksim (Румунія), Blanks (Нідерланди), Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), DORA (Іспанія), Francis of Delirium (Люксембург), Friedberg (Австрія), JADA (Данія), Ladaniva (Вірменія), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerg (Франція), Nenny (Португалія) і Zoe Wees (Німеччина).

До складу журі MME Awards 2022 увійшла минулорічна переможниця премії, хіп-хоп-виконавиця alyona alyona.

"Я була лауреаткою премії минулого року, а також отримала нагороду "Вибір публіки". Це було дуже цікаво для мене, і я справді щаслива, що минулого року моя країна Україна стала переможницею. Я буду членом журі цього року, що є традицією для кожного переможця, обраного публікою, і я дуже рада бути частиною цього. Я з нетерпінням чекаю дослідити всіх 15 номінантів та знайти переможців",— розповідає alyona alyona.

Джерело: Точка.нет
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0