Із відомим українським співаком на Закарпатті стався конфуз

Культура  8 лютого 2022 року, 09:28 7990 ФОТО

У місті Берегово із відомим українським співаком стався конфуз. Знаний виконавець Віктор Павлік був змушений співати в напівпорожній залі на концерті, оскільки на його виступ практично ніхто не прийшов. Місцеві жителі впевнені, що у всьому винна погана реклама, адже афіша концерту, розміщена на вхідних дверях до міського Будинку культури, була єдиною. Більше реклами в місті не було.

У місті Берегово із Віктором Павліком стався конфуз

З цієї причини про виступ народного артиста України у Берегові мало кому було відомо. На концерт відомого українського артиста зібралося не більше 20 людей.

На концерт Віктора Павліка в Берегові прийшло лише 20 людей

Читайте також:  Відомий український співак зустрівся з прикордонниками Мукачівського загону

Та попри таку невелику кількість глядачів, Павлік вийшов на сцену та відпрацював повну програму. ЗМІ повідомляють, що шанувальники підтримували музиканта гучними оплесками та підспівували його популярні хіти. Артист виконав улюблені аудиторією "Шикидим", "Город зеленого цвета", "Ні обіцянок, ні пробачень" та багато інших композицій.

Віктор Павлік у Берегові

Нагадаємо, закарпатка пройшла сліпі прослуховування шоу "Голос країни".

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Оля 08.02.2022, 10:40
Так йому і треба. Це розплата за те, як він із дружиною своєю вчинив і покійним сином.
Ірина 08.02.2022, 10:31
Шкода його. Паршиво майже виступати народному артисту перед пустим залом. Хоча, нашо мадярам українську музику. Якби угорський співак приїхав, то не було б де яблуку впасти,на жаль.