Гурт "Без обмежень" презентував пісню про війну

Культура  27 травня 2022 року, 09:33 1551 ВІДЕО

Гурт "Без обмежень" 27 травня презентував нову пісню та кліп про війну. Композиція називається "24/02".

На початку відео ми бачимо обстріли і руйнування, які завдає нам ворог. Ми бачимо біль та горе, які ми з вами пережили за останні три місяці…

Але, годинник, стрілки якого йдуть у зворотній бік, намагається "відмінити" події які завдають нам болю щодня! Зруйновані будівлі у Харкові, Маріуполі, Ірпені та інших містах, по цеглинах складаються до свого первинного стану.

Читайте також:  Мукачівка Анастасія Балог презентувала ліричну пісню про війну

Друга частина відеороботи "24/02" говорить тільки одне: віра в ЗСУ – шлях до Перемоги!

"Мені зателефонував наш друг Артем Григорян і поділився ідеєю відео – війна у зворотному порядку та жорстка відповідь наших хлопців на агресію орди, як фінал цього відео! Його ідея мені дуже сподобалася, і я сказав, що в мене якраз є пісня, яку я тільки написав", – зазначив лідер гурту "Без обмежень" Сергій Танчинець.

"Сюжет відеороботи доробили вже разом і зрештою, зробили цей кліп. Кліп про те, як наше життя змінилось за секунди. Ми знаємо, як було "до" 24 лютого. У кожного з нас кипіло своє життя: з мріями та планами на майбутнє. І вже знаємо, яке воно – "після"… Життя змінилося назавжди. Та незважаючи ні на що, ми віримо у ЗСУ і точно знаємо, що після нашої Перемоги, буде міцна, вільна та Незалежна Держава", – поділився мукачівець Сергій Танчинець.

Нагадаємо, журі Євробачення анулювало результати госування шести країн: як це вплине на результати конкурсу.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0