Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Культура
 • Аліна Паш виступить на фестивалі в Угорщині, в якому братимуть участь російські артисти

Аліна Паш виступить на фестивалі в Угорщині, в якому братимуть участь російські артисти

Аліна Паш виступить на фестивалі в Угорщині, в якому братимуть участь російські артисти

Співачка із Закарпаття Аліна Паш буде виступати на фестивалі Sziget, який відбуватиметься в Угорщині 10-15 серпня. Утім, на заході також будуть присутні й російські артисти.

ВІДЕО ДНЯ

Навіть попри це, Аліна все ж вирішила виступати. Дівчина пояснила, що спочатку думала відмовитися. Та згодом зважила всі "за" та "проти".  По-перше, співачка взяла до уваги, що інші українські артисти, які теж заявлені у лайнапі, погодилися на виступ. По-друге, це великий фестиваль, тож, на думку виконавиці, цей майданчик має мати противагу росіянам.

"Я серйозно міркувала над варіантом, аби відмовитися від участі. Проте для виваженого рішення ми з командою ще й оцінили альтернативні втрати України від відсутності на сцені такого великого фестивалю українського голосу. Тоді цей майданчик не буде мати противаги росіянам", – зазначила Паш.

Реклама
Читайте також:
"Приношу свої вибачення", – Аліна Паш зробила заяву

Виконавиця також додала, що запрошені українські артисти вимагали від організаторів фестивалю скасувати виступи росіян. Sziget пішов на зустріч українцям, але в іншій формі. Росіяни залишилися в лайнапі.

Реклама

"Так, це цинічного з їхнього боку підтримувати Україну і легалізовувати росіян одночасно. І можна були би здійснити скандал публічно, проте це б мало ризик скасувати "здобутки дипломатії" і щонайгірше – лишити на фестивалі лише голос росіян. Це дуже непростий і болісний компроміс. Проте ми переконані, що своєю "правильною" присутністю ми допоможемо Україні на міжнародній арені набагато більше, аніж демонстративним демаршем", – додала Аліна.

До слова, зірка зазначила, що нині разом з іншими українськими артистами готує ініціативу, аби вирішити проблему присутності росіян у лайнапах міжнародних музичних фестивалів. Та про це вона розповість згодом.

Поки ж Аліна обіцяє, що зробить усе можливе на Sziget, аби російським артистам було соромно за те, що їхня країна розв’язала жахливу війну в Україні.

Реклама

"На Sziget я готую особливе шоу. Зроблю все можливе, аби ці артисти могли відчути сором за те, що вони є частиною суспільства, котре веде війну проти України та проти вільного світу", – наголосила співачка.

Зазначимо, на фестиваль запрошені такі українські артисти, як Krapka;Koma, Ragapop, Luiku, E.Lina, Fo Sho, Kazka, Daria Kolosova та Etapp Kyle, Constantine, DJ MIURA та Postman. З російських артистів там буде виступати Ніна Кравіц.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно