У Мукачеві покажуть виставу "Емігранти"

Культура  22 грудня 2022 року, 10:26 1781 АФІША

Напевно, окупанти більше ніж здивовані, коли вони бачать як українці, незважаючи на відключення світла, повітряні тривоги, невтішні новини продовжують тримати бойовий дух і підтримувати один одного. Але коли вони дізнаються, що навіть за таких умов в українських умовах проходять театральні гастролі, у них напевно взагалі пригорає.

От і 23 грудня в Мукачеві покажуть виставу "Емігранти" за участі Тараса Цимбалюка та Євгена Олійника за мотивами легендарної п’єси Славоміра Мрожека. Як воно там, за кордоном? Діалоги двох вимушених переселенців яскраві і те що називається "до глибини душі".

Читайте також:  Мукачівський драматичний театр урочисто відзначив 75-річчя творчої діяльності

Теми свободи, сім’ї та справжніх людських страхів стають головними у бесідах двох чоловіків-емігрантів, які через різні обставини опинились разом, мешкаючи у берлінському підвалі.

Вистава адаптована під сьогоднішні реалії, що перегукуються з долями сучасних україських мігрантів. А іронічна комедія відображає драму нашого життя — саме тому ця вистава близька публіці.

Єдиний показ в місті над Латорицею відбудеться в приміщенні Мукачівського драмтеатру вже 23 грудня о 18:00. Квитки без жодної комісії можна купити у касі театру або онлайн за посиланням.

У Мукачеві 23 грудня покажуть виставу Емігранти

Нагадаємо, у Мукачеві відбувся концерт солістів Закарпатської обласної філармонії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0