В Ужгороді відбудеться концерт на підтримку українських захисників

Культура  13 квітня 2023 року, 16:58 1392

Близько 20 талановитих виконавців і творчих колективів обласного центру та району виступлять на сцені облмуздрамтеатру 19 квітня. Благодійна акція пройде за ініціативи вірменської спільноти Закарпаття, повідомили на брифінгу в ОВА.

"Впевнені, що концерт сподобається глядачам, адже над ним працює хороша творча команда. Все, що ми робимо, – ми робимо заради наших дітей. І наші воїни також захищають вільне майбутнє українських дітей", – підкреслив директор департаменту культури ОВА Євген Тищук.

Начальник управління національностей та релігій департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій ОВА Олександр Лях зауважив, що з самого початку повномасштабної російської агресії вірменська спільнота регіону впевнено демонструє свою патріотичну позицію.

Читайте також:  В Ужгороді відбулася благодійна акція "Паска для воїна"

Представники громади захищають країну на фронті, волонтерять, організовують допомогу для української армії, тому цей захід якраз стане ще одним свідченням того, що всі ми об’єднані навколо єдиної мети – якнайшвидшої перемоги над ворогом.

Усі кошти від продажу квитків на концерт "Діти Закарпаття – воїнам ЗСУ" спрямують на підтримку захисників.

На цьому наголосив голова Товариства вірменської культури Закарпаття "Арарат", організатор заходу Карен Енокян.

За словами координатора акції Ернеста Завадського, дійство має нагадати, що війна триває і захисники України потребують нашої допомоги й віри в них, адже єдині, завдяки кому можливе безпечне проведення таких заходів, – це наші Збройні сили.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0